Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Nowa firma i nowe standardy

Strona główna  »  Artykuły  »  Nowa firma i nowe standardy


Nowa firma i nowe standardy iProvel, firma założona stosunkowo niedawno pokazuje predyspozycje, by nieźle namieszać w branży monitoringu przemysłowego.  Czy reklamowanie się nowoczesnymi rozwiązaniami i wysoką jakością produktów pozwoli tej młodej firmie podbić rynek?

Innowacja i nacisk na technolog

Funkcjonująca dopiero od bieżącego roku firma iProVel dynamicznie rozwija się na rynku. Zaczęła bardzo odważnie i ambitnie, bo już dystrybutorem jej produktów jest lider systemów zabezpieczeń czyli grupa CTR Partner. Czy zaczynająca firma ma szansę w starciu z większymi i starszymi korporacjami? Na stronie internetowej iprovel.pl nasze oczy od razu są bombardowane informacjami o innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach. iProVel przedstawia się jako firma tworząca najlepsze rozwiązania w monitoringu przemysłowym.

Technologie głównym tematem

iProVel oferuje swoim klientom mnóstwo rozwiązań wpływających pozytywnie na bezpieczeństwo, a firma nie skąpi na opisie swoich mocnych stron. Na dzień bieżący na witrynie sieciowej firmy można doliczyć się dwudziestu sześciu różnych trybów, funkcji i zastosowań. 

Wszystkie z nich pozwalają w jakiś sposób zwiększyć wszechstronność i uniwersalność kamer. Firma przedstawia ogrom rozwiązań technologicznych, od takich które są dostępne w większości kamer aż po takie, których próżno szukać w innych firmach. Reprodukcja tonów, szeroki zakres dynamiki, inwersja mocnego oświetlenia, balans bieli, regulacja wzmocnienia, redukcja szumów i wiele innych. 

Widać, że firma celuje w uniwersalność swoich produktów oraz łatwość w obsłudze. Większość wspomnianych zastosowań można znaleźć u innych producentów, jednak ciężko o kamerę łączącą wszystkie te technologie. Wszystkie funkcje są przystępnie opisane na stronie iProVel tak, by były zrozumiałe nawet dla laika w tej dziedzinie, a ich celem firmy wydaje się kamera z jak największą ilością funkcji i zastosowań. 

Strzał w dziesiątkę?

iProVel posiada potencjał, by zaistnieć oraz utrzymać się na rynku związanym z monitoringiem. Biorąc pod uwagę, że dystrybucją ich kamer zajmuje się CTR Partner w Warszawie nie ma się zbytnio co zamartwiać o kwestie jakościowe ich produktów.

Produkty są dostępne na stronie nvr.pl